Grily

 
   • Ofyr TABLO
   • Neohodnoceno
   • Novinka
  • Nové pojetí venkovního vaření - 

   Stylový OFYR Tabl’O vám zaručí skvělý večer bez starostí. 

   Gril OFYR Tabl'O máte celou dobu přímo před sebou na stole, takže můžete jídlo snadno připravovat společně s přáteli a rodinou. Užívejte si vůni, chuť a krásnou atmosféru výjimečného venkovního vaření na kokosových briketách, ať už připravujete zeleninu, ryby nebo maso.

   Součástí balení OFYR Tabl'O je startér na rozpálení kokosových briket, nástroj na snadné nasazení či otočení plotny i brikety a podpalovač pro první vaření. Bakelitový podstavec a důmyslný design konstrukce zajistí, že teplo stoupá směrem vzhůru a váš jídelní stůl je od něj dokonale odizolován.  

   Jednou z nejlepších vlastností grilu OFYR Tabl’O je rychlý čas nahřívání. Až OFYR Tabl'O rozbalíte z krabice, můžete začít vařit za pouhých 30 minut. A jedna dávka briket vám vystačí na 2 až 3 hodiny vaření. Užijete si tedy celý večer s přáteli, aniž byste museli odbíhat k plotně.

   V balení s grilem OFYR Tabl’O je také nástroj The Tool, který se používá k regulaci proudění vzduchu. Otočením vnitřní nádoby můžete otevírat nebo zavírat vzduchové ventily a tak ovládat teplo podle potřeby. Kromě toho jej můžete použít k posunutí vařicí desky. Tak tomu se říká praktický nástroj!
    

   DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

    

    
   Dostupnost: Skladem
   Rozměry varné plochy Ø 39,5cm
   Rozměry roštu Ø 36cm
   Rozměry vnitřního kontejneru Ø 38,5cm
   Rozměry vnějšího kontejneru Ø 40cm
   Podstavec Ø 46,5cm
   Hmotnost Tabl’O 17,2kg
   • Cena:
   • 10 990 Kč