• Ofyr TABLO
  • Neohodnoceno
  • Novinka
 • Nové pojetí venkovního vaření - 

  Stylový OFYR Tabl’O vám zaručí skvělý večer bez starostí. 

  Gril OFYR Tabl'O máte celou dobu přímo před sebou na stole, takže můžete jídlo snadno připravovat společně s přáteli a rodinou. Užívejte si vůni, chuť a krásnou atmosféru výjimečného venkovního vaření na kokosových briketách, ať už připravujete zeleninu, ryby nebo maso.

  Součástí balení OFYR Tabl'O je startér na rozpálení kokosových briket, nástroj na snadné nasazení či otočení plotny i brikety a podpalovač pro první vaření. Bakelitový podstavec a důmyslný design konstrukce zajistí, že teplo stoupá směrem vzhůru a váš jídelní stůl je od něj dokonale odizolován.  

  Jednou z nejlepších vlastností grilu OFYR Tabl’O je rychlý čas nahřívání. Až OFYR Tabl'O rozbalíte z krabice, můžete začít vařit za pouhých 30 minut. A jedna dávka speciálních kokosových briket vám vystačí na 2 až 3 hodiny vaření. Užijete si tedy celý večer s přáteli, aniž byste museli odbíhat k plotně.

  V balení s grilem OFYR Tabl’O je také nástroj, který se používá k regulaci proudění vzduchu. Otočením vnitřní nádoby můžete otevírat nebo zavírat vzduchové ventily a tak ovládat teplo podle potřeby. Kromě toho jej můžete použít k otočení varné plotny, která má z jedné stany hladký a z druhé vroubkovaný povrch.
   
  Grilem OFYR Tabl'O doporučujeme pro čtyř až šestičlenné partičky na grilování beze spěchu až po dobu 3 hodin.
   
  Pro vaše grilování potřebujete ještě kokosové brikety OFYR Coconut Briquettes, na jedno grilování použijte 12 - 16 briket, které rozpálíte v přiloženém startéru během cca 20-30 minut, podle venkovní teploty. Určitě počkejte, až se brikety pořádně rozpálí. 
   
  Doporučujeme také podložku Tablo Placemat z naší nabídky, která pomůže udržet váš stůl čistý. Při grilování se totiž může hodně nabryndat. 
   
  Pro další level vašeho společného grilování byla vytvořena sada litinového hrnce, podstavce s grilovací mřížkou a 4 dřevěných špachtliček, na sýry, omáčky, polévky, anebo pro grilování přímo na mřížce nad žhavými briketami.
  Dostupnost:Skladem
  Záruka:2 roky
  Rozměry varné plochyØ 39,5cm
  Rozměry roštuØ 36cm
  Rozměry vnitřního kontejneruØ 38,5cm
  Rozměry vnějšího kontejneruØ 40cm
  PodstavecØ 46,5cm
  Hmotnost Tabl’O17,2kg
  • Cena:
  • 10 990 Kč
 • O TABLO 2
  O TABLO 2